Estetik Operasyonlar

Ençok tercih edilen estetik operasyoların başında burun estetiği, meme büyütme, küçültme, dikleştirme, karın germe, lazer liposuction gelmektedir.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte lazer liposuction, karın germe sıkılaşmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Burun Estetiği

Yüzümüzün ilk bakışta göze çarpan ve en çok akılda kalan unsuru burnumuzdur. Burun yüze kişilik ve karakter kazandırır. Öte yandan burun şeklinde bir takım değişiklikler oluşturmak ve estetik olarak daha iyi hale getirmek çok eskiden beri doktorların üzerinde uğraştığı bir konudur.
Devamı

Gögüs Büyütme

Göğüs büyütme (meme büyütme, meme estetik) ameliyatı , genellikle önceden beri küçük olan göğüslerin büyütülmesi veya doğum sonrası küçülmüş göğüslerin daha dik, daha dolgun hale getirilmesi amacıyla meme arkasına silikon protez yerleştirilmesi şeklinde tanımlanabilir. Göğüs Dikleştirme şeklinde de olabilir.
Detay

Gögüs Küçültme

Meme küçültme (Göğüs Küçültme) ameliyatı meme kanseri olma şansını otomatikman azaltır. Meme dokusu ne kadar küçülürse kanser gelişme şansa da o kadar azalır. Bu nedenle Göğüs küçültme (Meme Küçültme) ameliyatlarının sağlık açısından da olumlu etkileri vardır. Silikon, vücuda en az reaksiyon yapan kimyasal...
Detay

Gögüs Dikleştirme

Gebelik çok önemli bir hormonal travmadır ve göğüslerde farklı değişikliklere yol açabilir. Göğüs küçültme (Meme Küçültme) ameliyatı olmasa da gebelik sonrası memelerde sarkma olabilir, ancak göğüsler ne kadar küçükse bu sarkma tabii ki o kadar az olur. Diğer bir deyişle göğüsleri küçültülmüş bir hanımda gebelik...
Detay

Karın Germe

Karın sarkıklığı ve gevşekliği vücut şeklini ileri derecede bozar. Daha çok bayanlarda ve doğum sonrası rastlanan bu şekil bozukluğu günümüzde karın germe ve liposuction ile etkili şekilde düzeltilebilir. Karın bölgesinde sadece yağ fazlalığı, sadece deri fazlalığı veya ikisi birden bulunabilir.
Detay

Lazer Liposuction

Fazla yağlarından zahmetsizce kurtulmayı kim istemez ki? Belki diyet ve egzersizle kilo verebiliyorsunuz ancak vücudunuzun belirli bölgelerindeki yağlardan bir türlü kurtulamıyorsanız bilin ki tek çözüm liposuction’dır. Çünkü bu yağlar ne elektrik akımı, ne iğne, ne de başka yöntemle erimez! En basit terimle vücudunuzdan alınıp...
Detay